Манчестър Сити планира да построи втори стадион
Манчестър Сити планира да изгради закрит стадион за около 350 милиона евро за концерти, мачове в НБА и UFC боеве, съобщава The Sun.
Според източника, планира се арената да бъде изградена до клубния стадион "Етихад". Общинският съвет в Манчестър и повечето жители в района вече одобриха проекта.
Предвижда се капацитетът на стадиона да бъде 21 хиляди места. Изграждането на арената ще отнеме около три години.
През последните години ръководството на Манчестър Сити похарчи около 460 милиона евро за инвестиции в района, където се намира клубният стадион.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]