Евра: Играх срещу Меси, но най-труден ми бе Милнър
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед и Ювентус Патрис Евра определи най-трудния опонент в кариерата си.
"Най-трудният противник? Джеймс Милнър. Няколко пъти играх срещу Меси на фланга и не мога да кажа, че бе лесно, но успях да се справя с него. Лео става наистина опасен, когато се премести в центъра. Милнър постоянно ме притесняваше. Бях защитник от атакуващ тип, а той ме преследваше навсякъде и се биеше с мен във въздуха. В такива моменти си мислех: "Просто отиди в атака и ме остави на мира!“.
Аарън Ленън бе играч, който можеше да ме надбяга, когато не бях на сто процента готов за мача. Защитниците ненавиждат, когато се случват такива неща. За мен бе трудно да се справя с неговата скорост, но най-трудният противник все пак бе Милнър", заяви Евра.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]