Клоп: Ливърпул се настройва за най-добрата версия на Юнайтед
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп направи коментар преди гостуването на Манчестър Юнайтед от 9-ия кръг на английската Висша лига, който ще се проведе на 20 октомври.
"Ако Юнайтед иска да направи промяна през този сезон, то трябва да сме сигурни, че това няма да се случи през тази седмица. Не се изнервяме от печелившата серия и историята, която можем да напишем. Чувстваме се спокойни и амбициозни. Уважаваме противника си. Настройваме се за най-добрия Юнайтед, който можем да срещнем.
Натискът върху Оле Гунар Солскяер? Искам всеки мениджър да има достатъчно време, но никой клуб не иска да чака, докато дойде успехът. След първите ми 29 мача нямаше 100% сигурност, че ще бъда перфектен за Ливърпул. Имам ли съвет за Солскяер? Не, той не се нуждае от него", заяви Клоп.
- Алисон Бекер: Победата срещу Комо беше важна за нас
- Андони Ираола оцени дебюта на Жереми Жаке и Роналд Араухо за Ливърпул
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Ливърпул спря преговорите с ПСЖ за трансфера на Брадли Баркола
- Андони Ираола: Вярвам, че се движим в правилната посока
- Байер Леверкузен изключва продажба на Джарел Куанса през това лято
- Ливърпул засега не планира нов договор за Алексис Мак Алистър
- Ливърпул ще отправи първа оферта за крилото на ПСЖ Ибрахим Мбайе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]