Емери реагира на думите на Йозил
Мениджърът на Арсенал Унай Емери коментира думите на халфа Месут Йозил, който заяви, че се смята за изкупителна жертва в отбора.
"Ние сме на пътя си и живеем в настоящето. Търсим най-добрия начин да бъдем конкурентни, да играем във всеки мач, демонстрирайки най-добрите си качества и манталитет.
Йозил е важен за нас. Понякога футболист може да играе важна роля на терена, понякога на пейката, а понякога и в подготовката за следващата среща. Това е нашият подход. Ето защо искаме да работим с 25 играчи в отбора.
Всичко това важи за Месут. През последните три седмици той работи за да стане по-добър. Ако имаме нужда от него, ще го използваме на терена", заяви Емери.
- Артета: Показахме колко сме стабилни
- Арсенал се интересува от Леао и Родриго
- Арсенал ще се разправи с "Вълците"
- Жезуш замени Думан в заявката на Арсенал за ШЛ
- Арсенал ще продължи да е безпогрешен
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]