Бивш футболист на Евертън завърши кариерата си
Бившият нападател на Евертън Калъм Дайсън обяви за края на кариерата си на 23-годишна възраст.
"За съжаление, след две години на опити да се възстановя от сериозна травма на глезена, реших да прекратя професионалната си кариера. Трудно е да чуя, че трябва да се разделя с мечтата си, но съм благодарен за възможността да я сбъдна! Очаквам с нетърпение да намеря правилното нещо, което да направя през следващата част от живота си.
Искам да благодаря на целия персонал в Плимут и Евертън за отделеното време и усилия през последните две години. По време на това приключение срещнах прекрасни хора и приятели за цял живот. Искам да пожелая всичко най-добро на всички момчета, с които съм играл в кариерата си", заяви Дайсън.
Дайсън е възпитаник на Евертън, на който принадлежеше от 2015 до 2018 г. След това той се премести в Плимут.
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]