Мане: Всички в отбора се шегуваха заради конфликта със Салах
Нападателят на Ливърпул Садио Мане описа как е бил решен конфликтът с неговия съотборник в атака Мохамед Салах, който възникна след мача с Бърнли от 4-ия кръг на английската Висша лига (3:0).
"Целият отбор се шегуваше с нас. Вейналдум, който обича да дразни хората, изчака докато всички влязат в съблекалнята, след което се приближи до мен и шумно попита: "Мо Салах, защо Мане искаше да те удари?“. Всички наоколо започнаха да се смеят.
Как реагира Салах на инцидента? Той ме попита: "Садио, защо се ядосваш?". Отговорих: "Трябваше да ми дадеш топката, Мо“. Тогава той каза: "Не те видях. Знаеш, че нямам нищо против теб. Понякога говорим по телефона, кореспондираме и между нас няма конфликт. Разговаряхме и всичко стана като преди. И тогава мениджърът ме повика в кабинета си. Казах му, че проблемът вече е решен и той бе приятно изненадан", заяви Мане.
- Луис Енрике: Показахме, че можем да печелим и без топката
- Слот: Толкова много решения са срещу нас
- ПСЖ отстрани Ливърпул след победа на „Анфийлд“ и продължи към полуфиналите (видео)
- Край на мечтата за Мондиала: звезда на Ливърпул аут до 12 месеца след тежка контузия?
- Ливърпул – Пари Сен Жермен: "Анфийлд" срещу реалността
- Алисон също може да напусне Ливърпул през лятото
- Слот: Победата над Фулъм е отличен старт на решаваща седмица
- Ливърпул се върна към победите с убедително 2:0 над Фулъм (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]