Марко Силва има три мача да поправи ситуацията
Мениджърът на Евертън Марко Силва бе уведомен от клубната управа, че има три мача, за да не бъде уволнен.
Преди международната пауза "карамелите" претърпяха поражение с 1:0 от Бърнли, което стана четвърта поредна загуба за отбора във Висшата лига.
Според Daily Star, Силва се е опасявал, че Евертън ще му посочи вратата по време на тази пауза, но клубът е казал на Марко, че работата му е в безопасност.
Шефовете в Евертън запазват вярата си в Силва и дори не са започнали да съставят списък с кандидати, който да замени португалския специалист. Противно на слуховете, въпросът за връщането на Дейвид Мойс на "Гудисън Парк" не е разглеждан.
В същото време клубът от Мърсисайд няма да се примирява с лошите резултати безкрайно. Ако Силва се провали в следващите два мача във Висшата лига, срещу Уест Хем и Брайтън, тогава сблъсъкът срещу бившия му клуб Уотфорд в Купата на Лигата може да бъде решаващ за него на 29 октомври.
- Евертън изпусна победата срещу Кристъл Палас и усложни битката за Европа
- Евертън спря Сити, Форест оцеля, а битката във Висшата лига се нажежи
- Ман Сити избегна загубата срещу Евертън и изпусна инициативата в битката за титлата
- Евертън набеляза Уайт, Стоунс, Грилиш и Делап за лятна селекция
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Евертън задържа Майкъл Кийн с нов договор
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]