Скаути на Юнайтед отново гледаха Дембеле
В неделя вечер скаути на Манчестър Юнайтед за пореден път наблюдаваха нападателя на Олимпик Лион Муса Дембеле.
Наскоро мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер потвърди, че клубът му ще се опита да купи нападател през януари, а Дембеле е назован сред трансферните цели на Юнайтед.
Според източници, близки до "Олд Трафорд", вчера скаути на Юнайтед са посетили мача между Лион и Сент Етиен от Лига 1, в който Муса се появи като резерва след почивката и нанесе единственият удар на своя отбор в очертанията на вратата.
През този сезон треньорът на Лион Силвиньо активно използва ротациите, така че 23-годишният французин не за първи път е на пейката. Този фактор може да помогне на Юнайтед, който е готов да предложи на Дембеле солидно място в стартовия състав.
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
- Интер следи ситуацията с Каземиро преди лятото
- Ман Юнайтед очаква новият стадион да бъде готов в рамките на 6 г.
- Манчестър Юнайтед готви удар за Луис Енрике през лятото
- Юнайтед и Челси в битка за Роджърс, Вила иска 100 млн. паунда
- Манчестър Юнайтед е близо до нов договор с Майно
- Оуен защити Карик: Учуден съм от критиците му
- Санчо със сигурност напуска Манчестър Юнайтед през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]