Новите собственици на Блекбърн няма да харчат пари за трансфери
Бъдещите собственици на Блекбърн - индийската компания Venkys няма да харчи много средства за трансфери тази зима, съобщава новината The Economic Times. Според думите на президента на компанията Анурадха Десаи, бизнесмените са готови да заделят за нови попълнения само 5 милиона паунда.
„Ние ще направим всичко необходимо, но за най-важното - да върнем клуба към нормалното му състояние. Това са инвестиции, които трябва да платя за себе си. В момента нямаме нужда от нови играчи. Такива може да вземем винаги под аренда. Целта ни не е да класираме Блекбърн сред първите пет отбора, а да се закрепим на 10-12 място", заяви Десаи пред изданието.
- Манчестър Сити обвързва Йошко Гвардиол с нов дългосрочен договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Астън Вила отсече: Морган Роджърс не се продава
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Аарън Рамзи пое Оксфорд Юнайтед
- Ипсуич назначи Гари О'Нийл за нов мениджър
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]