Лингард може да пропусне мача с Нюкасъл
Крилото на Манчестър Юнайтед Джеси Лингард рискува да пропусне следващия мач от Висшата лига на Англия срещу Нюкасъл. Играчът получи травма и бе заменен в снощната среща с Аз Алкмар от Лига Европа.
"Джеси изпита лек дискомфорт в задната част на бедрото. Надяваме се естеството на нараняването да не е твърде сериозно. Той най-вероятно ще пропусне срещата с Нюкасъл и ще бъде готов да играе с Ливърпул", заяви мениджърът на Юнайтед Оле Гунар Солскяер.
Лингард е възпитаник на Манчестър Юнайтед, за който играе от 2011 година.
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
- Ман Юнайтед ще обсъди бъдещето на Бруно преди Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]