Ливърпул се размина с изключване от Купата на Лигата
Ливърпул няма да бъде изключен от Купата на Лигата. Напомняме, че "червените" използваха Педро Чиривея в мача си с МК Донс, без да имат право на това. Футболната лига започна разследване на инцидента и установи, че Ливърпул не е получил международния сертификат на Педро след завръщането си от наема, въпреки че поиска помощ от Футболната асоциация още през лятото.
Педро наистина нямаше право да играе срещу МК Донс, както и да участва в мача на младежкия отбор на Ливърпул срещу връстниците си от Олдъм на 7 август.
Имайки предвид всички обстоятелства, Футболната лига реши да се ограничи до глоба от 200 хиляди паунда, но всъщност "червените“ ще платят само половината от тази сума - другата половина се замразява до края на следващия сезон в случай на повторни нарушения.
- Алисон Бекер: Победата срещу Комо беше важна за нас
- Андони Ираола оцени дебюта на Жереми Жаке и Роналд Араухо за Ливърпул
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Ливърпул спря преговорите с ПСЖ за трансфера на Брадли Баркола
- Андони Ираола: Вярвам, че се движим в правилната посока
- Байер Леверкузен изключва продажба на Джарел Куанса през това лято
- Ливърпул засега не планира нов договор за Алексис Мак Алистър
- Ливърпул ще отправи първа оферта за крилото на ПСЖ Ибрахим Мбайе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]