Юнайтед планира да купи четирима
Манчестър Юнайтед планира да купи четирима играчи през следващите два трансферни прозореца.
Както става известно на Manchester Evening News, ръководството на "червените дяволи" и мениджърът Оле Гунар Солскяер са се събрали в началото на септември, за да обсъдят плановете си за трансфери за 2020 година.
В резултат на тази среща бе решено, че през януари и следващото лято Юнайтед ще се опита да закупи краен защитник, полузащитник, играч от атакуващ план и нападател.
Сега "дяволите" съставят обширни кратки списъци за всяка от тези позиции, осъзнавайки, че ще бъде трудно да се постигнат приоритетни цели и следователно трябва да имат предвид алтернативни варианти.
Сред играчите, които могат да се присъединят към отбора на Солскяер, са Бен Чилуел и Джеймс Мадисън от Лестър, Деклан Райс от Уест Хем и Джейдън Санчо от Дортмунд Борусия.
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]