Карагър разкритикува Джака
Бившият защитник на Ливърпул, а сега експерт в британска телевизия Джейми Карагер разкритикува халфа на Арсенал Гранит Джаки във връзка с пропуснатия гол в мача от английския Висшата лига в 7-ия кръг срещу Манчестър Юнайтед ( 1: 1).
"Джака трябва да играе много по-добре при ударите по вратата в Арсенал. В мига с гола той сведе глава с надеждата, че топката ще го удари, вместо да се опита да блокира пътя и. Той е капитан на отбора!", заяви Карагър.
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Арсенал освободи клубния си лекар след края на сезона
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]