Де Хеа: Ще се сражаваме за Солскяер до смъртта си
Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид де Хеа изрази подкрепата си за Оле Гунар Солскяер, заявявайки, че отборът ще се бори до смърт за мениджъра си.
След като ярко се представи през първите месеци от работа си на "Олд Трафорд“, Солскяер сключи постоянен договор с Юнайтед през март и оттогава резултатите на отбора оставят много далече от желаните.
Рецесията, която започна при "червените дяволи" е от края на миналия сезон и продължава в началото на новия, но Де Хеа, който наскоро подписа нов договор е сигурен, че Оле води Юнайтед по правилния начин.
"Солскяер е част от семейството на Манчестър Юнайтед. Той проведе много години тук като играч и добре познава клуба. Най-важното е, че целият отбор го подкрепя. Ще се борим за него до смърт. Това е ключов момент. Оле Гунар е добър треньор. Ще бъдем с него до края", заяви Де Хеа.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
От както се смени фърги системата няма резултати.
Ако се бяха дали 200.300 милиона нямаше да е така