Лампард: Бяхме по-добри
Мениджърът на Челси Франк Лампард смята, че неговият отбор е бил по-добрият в мача с Ливърпул.
"Сините" оказаха страхотен натиск върху лидера на Висшата лига в края на домакинския си мач. Въпреки загубата с 2:1, Лампард вижда положителни моменти в играта на своите възпитаници.
"По отношение на играта, ние бяхме по-добрият отбор. В нашата игра имаше повече енергия, характер и дух. Ето защо трибуните ни аплодираха в края. Нека го използваме в бъдеще.
Все още не сме побеждавали у дома и искаме да променим това. Сигурен съм, че ще се промени, ако играем по този начин. Реалността е, че много млади играчи дойдоха в отбора. В сравнение с миналата година загубихме двама централни нападателя и това няма да се промени", заяви Лампард.
- Ман Сити, Ливъроул и Челси хвърлиха око на вратаря на Съндърланд
- Спортният директор на Ливърпул коментира трансферите
- Жаке и още шестима, които отказаха на Челси в полза на Ливърпул
- Дюгари за трансфера на Жаке в Ливърпул: Загубеняци
- Керкез: Всяка седмица трябва да играем по този начин
- Джерард сравни Екитике с Торес
- Слот призна, че Конате се е завърнал по-рано
- Слот: Това е голяма победа за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Не,не пародирам Лампард . В интерес на истината Челси не игра зле . Даже играха добре. Малко повече непримиримост трябва, малко повече огън. Да, индивидуални грешки имаше, винаги ще има ,въпроса е да стават все по малко.И някои неразбирателства трябва да се изчистят .