Ливърпул е готов да направи Мане най-заплатения играч на клуба
Ливърпул възнамерява да удължи договора си с крилото Садио Мане, съобщава Marca.
Според източника, "червените" вече подготвят предложение към 27-годишния играч да подпише ново споразумение, според което той може да стане футболистът с най-висока заплата в отбора. Мърсисайдският клуб възнамерява да увеличи заплатата на сенегалеца от 170 хиляди евро на седмица (почти 9 милиона евро на година) до 250 хиляди евро на седмица (13 милиона евро на година).
Към днешна дата най-високо платеният играч в Ливърпул е Мохамед Салах. Египтянин печели почти 12 милиона евро годишно. Повече от Мане в отбора получават и Върджил ван Дайк и Роберто Фирмино - по 10,5 милиона евро.
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Ван Дайк: Сезонът на Ливърпул е разочароващ
- Карагър: Притеснявам се накъде се движи Ливърпул
- Карик: Чувствам се напълно естествено в тази роля
- Слот: ВАР работи срещу нас през целия сезон
- Карик: Страхотен момент, но искаме още
- Собослай: Мястото ни е в Шампионска лига
- Слот: Ясно е къде трябва да се подобрим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]