Стив Брус искал да купи Ван Дайк в Хъл Сити
Мениджърът на Нюкасъл Стив Брус заяви, че е искал да купи защитника Върджил ван Дайк, когато е работил в Хъл Сити.
"Върджил Ван Дайк - уау, какъв играч. Всички знаем колко добър е Ливърпул отпред, но закупуването на Ван Дайк и Алисън даде на Ливърпул нужната сила, благодарение на която те достигнаха ново ниво.
Бих могъл да го купя в Хъл. Вечерях с Кени Далглиш и собственика на Селтик Дермот Дезмънд в Барбадос. Дезмънд описа най-добрите си играчи с всички цветове.
Помислих си: "Това е интересно. Той много игра през последните 12 месеца". Опитах се да го накарам да дойде преди да замине за Саутхемптън, но без шанс", заяви Брус.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]