Йънг отказа да подпише с Вила
25 годишния полузащитник на Астън Вила Ашли Йънг съобщи на ръководството на клуба, че ще подпише нов договор едва след края на настоящия сезон, като причината за това е желанието му да се концентрира изцяло върху футбола.
„Аз вече съобщих на своя клуб, че в дадения момент няма да подписвам нов договор. Зная, че те искат да се реши въпроса сега, но моя договор е разчетен за още една година след завършване на настоящия сезон и мисля, че през лятото ще имам достатъчно време да го обсъдим. Нямам проблеми с Вила, те с мен също. Аз обичам нашите фенове и винаги играя за тях. Просто искам да се концентрирам върху играта си", заяви за Sky Sports Йънг.
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Емери постави клубен рекорд
- Дубъл на Мален помогна на Вила да победи Йънг Бойс
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Три клуба от ВЛ се интересуват от нападател на Реал Мадрид
- Санчо е близо до вземане на решение за бъдещето си
- Три клуба от ВЛ се интересуват от Игор Тиаго
- Астън Вила продължи с Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]