Вилиан обмисля да напусне Челси
Полузащитникът на Челси Вилиан може да смени клуба през зимния трансферен прозорец, съобщава Calciomercato.com.
Според източника, бразилецът е недоволен от количеството игрово време в началото на този сезон. Договорът на Вилиан с Челси приключва през лятото на 2020 г., но халфът обмисля да напусне клуба през зимата.
Напомняме, че в началото на този сезон Вилиан стана вторият бразилец в историята, който проведе над 200 мача във Висшата лига.
Вилиан играе за Челси от 2013 година. През този сезон той има само 55 минути на терена.
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Кайседо обясни защо е подписал нов договор с Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]