Кепа: Не се гордея със случилото се със Сари
Вратарят на Челси Кепа Арисабалага си спомни за инцидента с Маурицио Сари, който водеше отбора през миналия сезон.
"Не се гордея с случилото се. Никога преди не съм бил в подобна ситуация. Сари мислеше, че съм контузен и стана каквото стана. Извиних се на всички, а Сари ми обясни как се чувства в този момент. През седмицата бяхме в центъра на вниманието. Всичко вътре в отбора бе изгладено на следващия ден след финала за Купата на английската лига", заяви Кепа.
Напомняме, че в края на второто допълнително полувреме на финалния мач за Купата на английската лига сезон 2018/19 с Манчестър Сити, мениджърът на лондончани реши да замени Кепа с Вили Кабайеро, но испанецът отказа да напусне терена. Срещата завърши с дузпи и с победа на "гражданите" с резултат 4: 3.
- Ашли Йънг се сбогува емоционално с футбола
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]