Венгер: Сър Алекс даде почивка на Рууни, а медиите раздуха всичко
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер се съгласи със своя колега от Реал Мадрид Жозе Моуриньо, който изрази мнение, че Рууни няма да ходи никъде и ще си остане на „Олд Трафорд", съобщава Daily Star. Както е известно, в неделя Mirror излезе с информация, че нападателя на „червените дяволи" ще напусне клуба през зимния трансферен прозорец, а днес поредните спекулации в английската преса свързват Рууни с градския съперник Манчестър Сити.
„Рууни е невероятен футболист. Аз съм уверен, че той ще си остане в Манчестър Юнайтед. Клубът ще направи всичко възможно да го задържи. Работата е в това, че Сур Фъргюсън реши да му даде малко почивка, а пресата разду всичко", цитира изданието Венгер.
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]