Дудек: Джерард е единственият наследник на Клоп
Бившият вратар на Ливърпул Йежи Дудек смята, че Стивън Джерард е единственият, който може да наследи Юрген Клоп на мениджърския пост на "червените".
През миналата седмица немският специалист Клопп силен намек, че ще напусне Ливърпул след края на договора си, който изтича след три години.
Според Дудек, ако това се случи, клубът със сигурност ще покани Джерард, който сега започна своя втори сезон начело на Рейнджърс.
"Когато наскоро посетих Ливърпул, никой не криеше факта, че Стивън е основният и единствен кандидат, който да замени германеца, когато ерата му отиде към своя край.
Всеки знае, че рано или късно великият капитан ще се завърне.
Бях изненадан, че Стивън започна да работи като мениджър толкова бързо. Повечето от моите бивши съотборници или играчи по света се нуждаят от време, преди да се върнат във футбола", заяви Дудек.
- Алисон Бекер: Победата срещу Комо беше важна за нас
- Андони Ираола оцени дебюта на Жереми Жаке и Роналд Араухо за Ливърпул
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Ливърпул спря преговорите с ПСЖ за трансфера на Брадли Баркола
- Андони Ираола: Вярвам, че се движим в правилната посока
- Байер Леверкузен изключва продажба на Джарел Куанса през това лято
- Ливърпул засега не планира нов договор за Алексис Мак Алистър
- Ливърпул ще отправи първа оферта за крилото на ПСЖ Ибрахим Мбайе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]