Ейбрахам: Винаги съм мечтал да вкарвам за Челси
Нападателят на Челси Тами Ейбрахам призна, че е сбъднал мечтата си, след като откри головата си сметка за родния клуб във Висшата лига.
В събота 21-годишният англичанин направи дубъл срещу Норич, а това бяха много важни два гола за него лично и за отбора, който отпразнува първата си победа при Франк Лампард.
"Това е нещо, за което винаги съм мечтал: да вкарам за моя клуб, който подкрепям от детството. Винаги съм искал да вляза в първия отбор и да започна да вкарвам голове. Просто съм щастлив, че успях да помогна на моя отбор.
Не бих казал, че изпитахме облекчение, но знаехме, че трябва да победим. Първите два мача през сезона бяха много трудни. Дойдохме тук, знаейки, че ни трябват три точки", заяви Ейбрахам.
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
- Морган Роджърс: Нямам търпение да играя с Коул Палмър в Челси
- Енцо Фернандес се обърна към феновете след загубения финал на Мондиал 2026
- Челси се готви да се раздели с Марк Гиу
- Челси напредва в преговорите за Лакроа
- Николас Джаксън иска да остане в Челси и да впечатли Шаби Алонсо
- Челси подписа с Морган Роджърс шестгодишен договор?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]