Емери: Арсенал предпочита никога да не играе с Ливърпул
Мениджърът на Арсенал Унай Емери разказа за предстоящия мач с Ливърпул от 3-ия кръг на английската Висша лига.
"Не искаме да играем с Ливърпул. Предпочитаме изобщо да не ги срещаме. Независимо от всичо, за нас това е голямо предизвикателство и тест за силата ни. За феновете, за всички нас, отиването на "Анфийлд" с шест точки в актива е чудесно нещо.
Нашата цел е да преодолеем разликата с Ливърпул, Манчестър Сити, Тотнъм и Челси. Когато играем с тях, това е възможност да покажем на какво сме способни. Страхотен мач ни очаква през уикенда", заяви Емери.
Мачът Ливърпул - Арсенал ще се проведе на 24 август на стадион "Анфийлд" в Ливърпул. Началото е от 19:30 часа българско време.
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Едегор: Не направихме достатъчно, за да победим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]