Форлан: Роналдо е егоист
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Диего Форлан определи бившия си съотборник в отбора на "червените дяволи" Кристиано Роналдо като егоист.
"Роналдо, за разлика от Бекъм, бе егоист в съблекалнята. Кристиано винаги искаше да е пред огледалото. Той прекарваше по цял ден пред огледалото", заяви Форлан.
Форлан игра за Манчестър Юнайтед от 2002 до 2004 година. Като част от "червените дяволи" той проведе 98 мача и вкара 17 гола.
Роналдо защитаваше цветовете на Юнайтед от 2003 до 2009 година. За Манчестър Юнайтед той изигра 292 мача и вкара 118 гола.
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
- Манчестър Юнайтед започна разговори за защитник на РБ Лайпциг
- Карик преди мача с Астън Вила: Очаква ни голям тест
- Ман Юнайтед ще надиграе напрегнатия Астън Вила
- Манчестър Юнайтед се включи в битката за Сандро Тонали
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]