Арсенал продаде Дженкинсън
Арсенал обяви за продажбата на защитника Карл Дженкинсън на Нотингам Форест. Стойността на трансфера е около 2 милиона паунда.
Дженкинсън игра за "артилеристите" след трансфера си от Чарлтън през юни 2011 г. През това време Карл записа 70 мача като част от Арсенал и отбеляза един гол.
Също така, 27-годишният защитник успя да играе под наем в Бирмингам и два пъти в Уест Хем. Сега Карл напуска "Емирейтс“ завинаги, след като не намери своето място в плановете на мениджъра на Арсенал Унай Емери.
Добавяме, че договорът на Дженкинсън, който игра на младежко ниво за националните отбори на Финландия и Англия е за три години. Карл може да дебютира за новия си клуб в мача срещу Лийдс в събота.
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Арсенал освободи клубния си лекар след края на сезона
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]