Бербатов: Фен съм на Дибала
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов коментира възможния трансфер на Пауло Дибала в клуба от "Олд Трафорд".
"Аз съм фен на Дибала. Можете да видите футболния му интелект. Мисленето му, пасът му, левият крак, ударите му, наказателните му удари, аз наистина го харесвам. Единственото, че е малък, той е малък. Ще се впише ли във Висшата лига, където се обръща повече внимание на физиката?
Но когато погледнете други играчи с ръста му - например Дейвид Силва - той е легенда. За него е важно да обърне внимание на такива играчи, ако сделката приключи", заяви Бербатов.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]