Сагата Ливърпул продължава с пълна сила
Ръководството на Ливърпул ще се обърне отново към Върховния съд, който ще трябва да вземе решение дали може да се продаде контролния пакет акции на клуба на компанията New England Sports Ventures (NESV) за 300 милиона паунда, съобщава новината Eurosport.
Вчера Върховния съд даде становище в полза на Борда на директорите на „мърсисайдци", отклонявайки по този начин искът на сегашните съсобственици Джилет и Хикс. Американците от своя страна се обърнаха към съда в щата Тексас, който преустанови продажбата на Ливърпул до вземане на решение.
Сега ръководството на „червените" отново ще се обърне към Върховния съд с надеждата, че по този начин ще може да се ускори процеса по прехвърлянето на акциите на Джилет и Хикс в ръцете на Джон Хенри, който е собственик на NESV.
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
- Арне Слот коментира загубата от Уулвс
- „Вълците“ удариха Ливърпул в добавеното време
- Арне Слот: Висшата лига вече не ми носи същото удоволствие
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]