Ибрахимович: Юнайтед трябва да освободи Погба
Нападателят на Лос Анджелис Галакси Златан Ибрахимович, който преди това бе част от Манчестър Юнайтед, посъветва английския клуб да пусне полузащитника Пол Погба.
"Ако той не иска да остане, няма смисъл да го държите в отбора. Оставете го да отиде там, където иска да играе и вземете футболист в клуба, който иска да играе за Манчестър Юнайтед.
Защо да има някой в отбор, който не иска да остане? Ясно е, че той няма да даде всичко най-добро на 100 или 200 процента, играейки там, където не иска да прави това. Във всеки случай това не е лесна ситуация и трябва да действате в интерес на клуба", заяви Ибрахимович.
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]