Клоп не завижда на финансовата мощ на Сити
Наставникът Ливърпул Юрген Клоп каза, че не завижда на финансовата мощ на Манчестър Сити
"Не мога да кажа нищо за това, което правят другите отбори. Не знам как го правят. Ние също трябва да плащаме сметки. Извинявам се! Всеки трябва да плаща сметки, включително и ние
Вложихме много пари в този тим, а сега изглежда, че няма такова нещо. Но ние не живеем във фантастичен свят, в който просто получавате това, което искате.
Не можем да го правим през цялото време. Изглежда, че само четири клуба могат да го правят постоянно: Реал Мадрид, Барселона, Манчестър Сити Сити и Пари Сен Жермен. Те получават това, от което имат нужда. Ние не можем да се сравняваме с тях. Това е положението.
Това не е критика. Знам как хората ще възприемат думите ми. Те ще мислят, че завиждам и всичко това, но аз абсолютно не завиждам!", заяви Клоп.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]