Емери: В близките дни ще има 3-4 гръмки трансфера
Наставникът на Арсенал Унай Емери заяви, че в близко бъдеще клубът може да направи няколко силни покупки.
"Наистина мога да кажа на нашите фенове, че ще имаме много добър отбор с тези играчи, които са сега, както и с трима или четирима футболисти, които могат да се появят в състава през следващите дни. Говорим за големи играчи, които могат да подобрят отбора в момента. Налице е непрекъснато търсене на начини за укрепване на състава", заяви Емери. , "- казва Emery Mirror.
По-рано Джош Кронке, който е син на собственика на Арсенал Стан Кронке, обяви за активизиране на трансферната дейност на лондонския клуб.
- Уейн Рууни похвали VAR след отменения гол на Уест Хем срещу Арсенал
- Леандро Тросар: Изпитах огромно облекчение след отменения гол
- Нуно Ешпирито Санто: Дори съдиите вече не знаят кое е нарушение
- Джаръд Боуен: Ако това е нарушение, нека го свирят всеки път
- Микел Артета: Съдията беше прав да отмени гола на Уест Хем
- Късен гол на Тросар донесе ценна победа на Арсенал срещу Уест Хем
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]