Джерард няма да замени Бенитес в Нюкасъл
Мениджърът на Глазгоу Рейнджърс Стивън Джерард отклони предложение да оглави Нюкасъл. Президентът на "свраките" Майк Ашли лично е разговарял с легендата на Ливърпул, предлагайки му много изгодни условия. Англичанинът е отказал.
Напомняме, че постът остана вакантен, след като Рафаел Бенитес напусна клуба след края на сезона и оглави китайския Далиен Ифан.
По-рано стана известно, Джерард е отказал още една оферта - на Дарби Каунти, след като Франк Лампард напусна и стана мениджър на Челси. Джерард е в Рейнджърс от лятото на 2018 г. През сезон 2018/2019 той изведе отбора до второто място в шотландското първенство.
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Матиас Яйсле подписа договора си с Нюкасъл
- Нюкасъл ще подпише с 24-годишен ас, докато планира преустройство след бурен период
- Бруно Гимараеш се сбогува емоционално с Еди Хау, трансферът му в Арсенал изглежда все по-близо
- Арсенал договори трансфера на Бруно Гимараеш за 90 милиона евро
- Нюкасъл официално се раздели с Еди Хау
- Нюкасъл ще плати 11 милиона евро за треньора Матиас Яйсле
- Новият фаворит за Нюкасъл: Ученик на Рангник, вдъхновен от Гуардиола и Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]