Арсенал отправил питане за Магуайър
Арсенал е отправил питане за защитника на Лестър Хари Магуайър, като е изразил желанието си да плати 50 млн. паунда като компенсация за играча.
Вчера стана известно, че Манчестър Юнайтед подобри офертата си за Магуайър до 70 милиона паунда. По-рано се разбра, че Манчестър Сити също се интересува от английския национал.
Друг неочакван претендент за 26-годишния играч на националния отбор на Англия е станал Арсенал.
Според източника, през миналата седмица "артилеристите" са се обърнали към Магуайър, но сумата от 50 милиона паунда, обявена от тях, не съответства на очакванията на "лисиците". След като получи отказ, лондонският клуб отклони интереса си към защитника.
Източникът добавя, че Лестър ще се съгласи на сделка с Магуайър само за 85 милиона паунда.
- Букайо Сака подписа нов договор с Арсенал
- Рууни: Арсенал няма истинска звезда
- Артета актуализира новините за контузените
- Арсенал предложил 120 млн. за Алварес
- Арсенал, Астън Вила, Милан и Наполи се интересуват от крило на РБ Лайпциг
- Ман Юнайтед, Арсенал и Тотнъм се интересуват от Пулишич
- Ман Юнайтед и Арсенал следят нападател на Брентфорд
- Арсенал вкара четири гола на Уигън за половин час
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]