Юнайтед се надява да приключи с Лонгстаф до края на седмицата
Манчестър Юнайтед се надява да привлече полузащитника на Нюкасъл Шон Лонгстаф до края на тази седмица.
След като завърши трансфера на защитника Аарун Уан Бисака от Кристал Палас на стойност 50 милиона паунда, "червените дяволи" ще съсредоточат вниманието си върху преговорите с Лонгстаф.
Според източници от "Олд Трафорд", мениджърът на Юнайтед Оле Гунар Солскяер се надява да получи Шон до неделя, когато "дяволите" ще излетят за предсезонна обиколка в Америка.
Очаква се сумата от около 25 милиона паунда да е достатъчна за "свраките" да се съгласят да освободят младата си звезда. Самият Лонгстаф също трябва да бъде отворен за напускане на Нюкасъл, особено след гръмкото затваряне на вратата от страна на Рафаел Бенитес.
Солскяер възнамерява да разговаря с Пол Погба до неделя - именно тогава французинът се завръща от отпуска. Ако Пол е готов да напусне, Юнайтед ще се опита да купи друг халф това лято, в допълнение към 21-годишния Лонгстаф.
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]