Погба ще се опита да уговори Солскяер да го пусне
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба ще се опита да убеди мениджъра Оле Гунар Солскяер да го освободи от клуба.
По-рано през юни Погба категорично заяви, че мисли за нов тест, увеличавайки спекулациите за преместване в Реал Мадрид или за връщане в Ювентус.
Въпреки това, "червените дяволи" взеха твърда позиция срещу своя звезден играч, като оцениха французина на 150 милиона паунда, което очевидно нито Реал Мадрид, нито Ювентус са готови да платят.
Надявайки се да намери изход от тази безизходица, Погба ще проведе разговор със Солскяер. 26-годишният французин се надява, че Оле няма да се противопостави на заминаването му и освен това ще посъветва изпълнителния директор Ед Удуърд да смекчи позицията си.
Според Погба, Удуърд може да намали цената му до 120 милиона паунда, което вече е по-реалистична сума.
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]