Рашфорд: Юнайтед е всичко в живота ми
Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд коментира удължаването на договора си с клуба. Напомняме, че новото споразумение с 21-годишния английски футболист е валидно до юни 2023 г. с възможност за подновяване за още една година.
"Манчестър Юнайтед е всичко в живота ми, откакто дойдох тук на 7 години. Този клуб ме оформи като играч и като човек. Носенето на фланелката на този клуб е привилегия за мен.
Искам да благодаря на мениджъра и на персонала на клуба за всичко, което направиха за мен. Манчестър Юнайтед има перфектния треньорски състав. В него работят специалисти, от които постоянно научавам нещо. Продължавам развитието си и се надявам да се преместя на ново ниво. Ще направя всичко, което зависи от мен, за да помогна на Манчестър Юнайтед да се върне там, където трябва да бъде и да постигне успеха, който заслужават феновете ни", заяви Рашфорд.
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]