Белами: Имах шанс да заиграя в Юнайтед
Нападателят на Кардиф Сити Крейг Белами призна, че е имал възможността да се окаже в Манчестър Юнайтед когато си смени отбора през август. Мениджърът на „гражданите" Роберто Манчини не виждаше играча в състава си и го принуди да си търси друг отбор, независимо къде. Единственото, което не е позволил специалистът, това е уелсецът да премине в градския съперник. Към Крейг е имало интерес и от Тотнъм, но тъй като „шпорите" са конкуренти за петото място във Висшата лига на Англия и също са неприемлив вариант.
„Аз имах шанс да премина в Манчестър Юнайтед. Разбирах обаче, че след такава крачка, живота ми в Манчестър щеше да бъде труден. В тази ситуация Сити се паникьоса и ме даде на Кардиф по най-бързия начин. Имаше още един вариант с Тотнъм. Бях уверен, че това е хубаво предложение, но и то не се състоя", цитира Daily Mail думите на Белами.
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Гуардиола: Сити трябва да спечели всички мачове, за да има шанс за титлата
- Гуардиола разочарован от Бернардо Силва заради неясното му бъдеще
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]