Солскяер даде съгласие за продажба на Погба
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле-Гунар Солскяер се съгласи да продаде полузащитника Пол Погба, твърди Daily Star.
Според източника, наставникът на "червените дяволи" е готов да се раздели с 26-годишния халф. Постъпленията от потенциалната продажба на френския играч означава, че норвежкият специалист има намерение да похарчи за укрепване на състава.
През изминалия сезон Погба записа 35 мача във Висшата лига на Англия, в които стана автор на 13 гола (7 от дузпа) и 9 асистенции, а също така получи 6 жълти картона. Договорът на играча с Манчестър Юнайтед е валиден до лятото на 2021 година.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]