Погба се обадил на Сари за Ювентус
Централният полузащитник на Манчестър Юнайтед Пол Погба отчаяно се опитва да се върне в Ювентус, за който игра от 2012 до 2016 г., съобщава Tuttosport.
Според италианското издание, 26-годишният французин е подчертал желанието си да продължи кариерата си в действащите шампиони от Серия А, позвънявайки на новия старши-треньор Маурицио Сари.
Реал Мадрид също се интересува от услугите на Погба. Манчестър Юнайтед не бърза да се раздели с футболиста и изисква висока цена за него. По-рано се казваше съобщено, че става дума за 170 милиона евро.
Договорът на Пол с "червените дяволи" е валиден до 30 юни 2021 г. и включва клубната опция за удължаване с още един сезон.
В последната кампания халфът вкара 13 гола и даде 9 асистенции в 35 мача от английската Висша лига.
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед постави цена от 42 милиона паунда на Маркус Рашфорд
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]