Торес пропуска мърсисайдското дерби
Нападателят на Ливърпул Фернандо Торес рискува да пропусне следващия мач на своя отбор във Висшата лига срещу Евертън, съобщава новината itv.com. Според информацията, испанския национал най-вероятно ще пропусне едно от най-значимите мърсисайдски дербита, след като тази сутрин бе потвърдено, че е обтегнал адукторните си мускули.
Торес накуцваше още в началото на мача на „червените" срещу Блекпул и в 10-та минута Ходжсън се принуди да го замени с Н'Гог. Вчера стана ясно, че нападателят няма да вземе участие в евроквалификациите на своята страна срещу Литва и Шотландия.
„Днес ще направим втори преглед на Фернандо, но със сигурност той ще премине интензивен курс на лечение в следващите няколко седмици. Рано е да се каже дали ще вземе участие в мача с Евертън", заяви д-р Питър Бръкнер, който завежда медицинския отдел в Ливърпул.
- Ливърпул – Пари Сен Жермен: "Анфийлд" срещу реалността
- Алисон също може да напусне Ливърпул през лятото
- Слот: Победата над Фулъм е отличен старт на решаваща седмица
- Ливърпул се върна към победите с убедително 2:0 над Фулъм (видео)
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Ливърпул набеляза младо крило от Бундеслигата за наследник на Салах
- Ливърпул у дома ще се наложи над Фулъм
- Раздялата между Робъртсън и Ливърпул – спокойна и по взаимно съгласие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]