Манчестър Сити претендира за Коутиньо
Полузащитникът на Барселона и на националния отбор на Бразилия Филипе Коутиньо може да смени клубната си принадлежност, съобщава Marca.
Според публикацията, Манчестър Сити се интересува от придобиването на играча. Основното съмнение в целесъобразността от покупката на Коутиньо е голямото количество футболисти за неговата смяна.
По-рано се съобщаваше, че 26-годишният футболист е разочарован от неуспешния опит да се адаптира към Барселона и иска да промени ситуацията в близко бъдеще. За това той вече е уведомил агентите си и управлението на каталунците.
През изминалия сезон Коутиньо изигра 54 мача на клубно ниво. На негова сметка има 11 гола и 5 асистенции. Договорът на полузащитника с Барселона е валиден до лятото на 2023 година.
- Ман Сити разби Палас и се доближи на две точки от Арсенал
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Гуардиола: VAR е като хвърляне на монета
- Гуардиола: Не можем да контролираме Арсенал, трябва да мислим за себе си
- Резервен Ман Сити ще се справи с Палас
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
- Манчестър Сити остана без Хусанов заради травма
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]