Каут се извини на феновете на Ливърпул
Нападателят на Ливърпул Дирк Каут поднесе своите извинения на запалянковците на отбора, след домакинската загуба от Блекпул с 1:2, съобщава Sky Sports. Неуспехът срещу новакът във Висшата лига закотви „мърсисайдци" в зоната на изпадащите, а сегашния им старт е най-слабия от 56 години насам.
„Това беше много разочароващ мач. Откакто съм тук, това е може би най-срамното и тежко поражение. Искам да поднеса извиненията си на всички запалянковци на Ливърпул - такъв неуспех аз не си спомням. Сега трябва да си върнем увереността в себе си и да ни помогне може само победата. За съжаление, в момента настъпва почивка в първенството и ние сме принудени да оставим на това срамно място дълго време. Резултатът е лош, но играта през втората част е обнадеждаваща", цитира Sky Sports Каут.
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]