Юнайтед няма да купи Облак, даже при напускане на Де Хеа
Манчестър Юнайтед няма да харчи пари за вратаря на Атлетико Ян Облака, дори и в случай на напускане на титулярния страж Давид Де Хеа.
Напомняме, че вчера стана известно, че Облак иска да напусне Атлетико и като най-предпочитана посока вижда само Юнайтед.
Този интерес обаче не е взаимен. 26-годишният играч от националния отбор на Словения подписа нов договор само преди два месеца, така че не е възможно да бъде закупен за по-малко от 100 милиона паунда.
Изразходването на такава голяма сума за вратар при наличието на много по-сериозни проблеми със състава на "червените дяволи" няма да стане факт, твърди The Independent.
Ако Де Хеа, който има 12 месеца по договора, все пак напусне "Олд Трафорд", Юнайтед ще се опита да купи Андре Онана, който е оценяван на 40 милиона паунда. Алтернатива на вратаря на Аякс е Яспер Силесен от Барселона.
- Хъл Сити съгласува наема на халф на Ман Юнайтед
- Мартинес отговори на критиките на Скоулс
- Карик: Надявам се, че това е само началото
- Гуардиола: По-добрият отбор спечели
- Юнайтед спечели дербито на Манчестър в дебютния мач на Карик (видео)
- Карик не се безпокои от критиките от бившите играчи на Ман Юнайтед
- Рууни: Карик е веселяк, но не позволявайте на спокойствието му да ви заблуди
- Рой Кийн разкритикува назначаването на Еванс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]