Тотнъм готви предложение за Аке
Тотнъм ще предложи 40 милиона паунда за защитника на Борнемут Нейтън Аке.
Поради възрастта на Ян Вертонген, който вече е на 32 години и вероятното отпътуване през това лято на Тоби Алдервейрелд, "шпорите" трябва да помислят за привличането на друг централен защитник.
Според The Sun, вниманието на Тотнъм е привлечено от Аке, който бе закупен от Челси за 20 милиона паунда.
Според слуховете, интерес към 24-годишния Холандец има от страна на Манчестър Юнайтед, но в момента Тотнъм води в битката за Нейтън.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]