Кейхил е убеден, че може да играе във Висшата лига
Капитанът на Челси Гари Кейхил е убеден, че все още е достатъчно добър, за да се състезава във Висшата лига.
През този сезон Кейхил се отчете само с два мача като резерва в Премиършип и бе резерва по време на финала от Лига Европа. Именно в Баку 33-годишният защитник завърши кариерата си в Челси, напускайки клуба като свободен агент. Но Гари няма намерение да напуска Висшата лига.
"Искам да отида на почивка за няколко седмици, а след това ще се върна и ще видя какви възможности имам.
Сигурен съм, че имам потенциала да остана в тази лига, но искам да изчакам и да разгледам всички възможности. През лятото ще взема решение.
Ще имам много време да мисля за всичко и се надявам да взема правилното решение. Не мога да чакам да се върна и да играя през следващия сезон. В очакване съм", заяви Кейхил.
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]