Магуайър не мисли за Сити или Юнайтед
Защитникът на Лестър Хари Магуайър заяви, че изцяло е фокусиран върху плейофите в Лигата на нациите, а не върху слуховете, които го прещат в Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити.
Според слухове, след неуспешни опити за примамване на Матиас Де Лигт от Аякс и Калиду Кулибали от Наполи, Юнайтед е възобновил интереса си към Магуайър. Също така Хари се свързва с възможността да стане наследник на Венсан Компани в Сити.
26-годишният защитник обаче е изцяло фокусиран върху подготовката за предстоящия мач на Англия срещу Холандия на 6 юни.
"Когато съм в националния отбор на Англия, аз не мисля за нищо от клубния футбол. Изключвам всичко оттам. Докато нося тази емблема, фокусът ми е изключително върху фланелката на Англия. Изцяло съм фокусиран върху двете срещи, които ни очакват", заяви Магуайър.
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Брайън Робсън посочи двама играчи за Манчестър Юнайтед
- Гари Невил: Юнайтед се връща в Шампионска лига
- Романо сподели кой може да е следващият постоянен мениджър на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]