Хендерсън: Ливърпул използва своя опит от миналата година
Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън разказа за очакванията си в навечерието на финала на Шампионска лига срещу Тотнъм. Срещата ще се проведе на 1 юни в Мадрид.
"Използвахме опита от миналата година, за да стигнем до финала. И сега трябва да го направим отново срещу много силния Тотнъм, който брилянтно проведе това състезание и победи няколко фантастични отбора.
Всички знаем колко добри са "шпорите". Това ще бъде наистина труден финал и трябва да сте подготвени за него. Трябва да оставим всички сили на терена, трябва да се борим до самия край, докато звучи последната свирка. Ако направим това, няма да има какво да съжаляваме", заяви Хендерсън.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]