Карагър: Ливърпул трябва да си върне Коутиньо
Бившият играч на Ливърпул Джейми Карагър вярва, че ръководството на клуба трябва да обмисли възможността за връщане на халфа на Барселона Филипе Коутиньо.
"Не казвам, че трябва активно да се опитваш да получиш Коутиньо, но ако цената е прилична, бих го купил. Мисля, че Ливърпул няма този играч. Тимът има Лалана и Шакири, но това е съвсем различно ниво. В Манчестър Сити са Бернардо Силва, Давидл Силва и Кевин Де Брюйне. Ние нямаме такъв футболист", заяви Карагър.
Коутиньо защитаваше цветовете на Ливърпул от 2013 до 2018 година. През този сезон 26-годишният бразилец вкара 5 гола и даде 2 асистенции в 34 мача в испанската Примера дивисион.
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Ливърпул е готов да плаща на Собослай 14 млн.
- Три клуба се интересуват от Къртис Джоунс
- Окслейд – Чембърлейн с първа крачка към получаване на треньорски лиценз
- Слот призна, че Ливърпул се готви за живот без Ван Дайк
- Джо Коул вижда в Боуен идеалната замяна на Салах
- Ливърпул и Ман Сити ще са равни на Анфийлд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]