Гигс: Сити все още не е сред великите в историята на ВЛ
Старши-треньорът на националния отбор на Уелс и легендата на Манчестър Юнайтед Райън Гигс смята, че Манчестър Сити на Хосеп Гуардиола не е на едно ниво с "червените дяволи", защото "гражданите" досега не са успели успяха да спечелят Шампионска лига.
"Мисля, че в Сити има трима играчи, които биха играли във всеки отбор в ерата на Висшата лига. Това са Давид Силва, Компани и Агуеро. Може би и Де Брюйне има предпоставките за това.
Но Сити вероятно още не е достигнал нивото на два отбора на Юнайтед, защото те спечелиха Шампионска лига. Така че, ако "гражданите" продължат да печелят във Висшата лига и да спечелят Шампионската лига, тогава да, те трябва да са сред най-големите отбори на всички времена", заяви Гигс.
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Ман Сити ще надделее на гости на Палас
- Гуардиола: Все още не сме готови да се борим за спечелване на ШЛ
- Холанд: Спокоен съм в Ман Сити
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
- Гуардиола: Можехме да се справим по-добре
- Алонсо: Нямаме за какво да съжаляваме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]