Хъдсън-Одой иска "10" номер в Челси след напускането на Азар
Нападателят на Челси Калъм Хъдсън-Одой е готов да остане в клуба, въпреки интереса на няколко клуба от неговите услуги.
Както съобщава Goal.com, английският футболист е променил мнението си и сега е склонен да продължи кариерата си в лагера на "сините". Нападателят е готов да удължи споразумението, което изтича през лятото на 2020 година. В същото време Хъдсън-Одой иска да вземе любимия си 10-ти номер, който ще бъде освободен, след като Еден Азар напусне през лятото.
В момента Хъдсън-Одои се възстановява от травма, получена в априлския мач с Бърнли. От играча се очаква да пропусне началото на следващия сезон.
Този сезон 18-годишният нападател участва в 10 мача от английската Висша лига, в която записа една асистенция. По-рано се съобщаваше, че Байерн се интересува от услугите му.
- Мареска: Тази победа е много важна за нас
- Мойс повтори собствен антирекорд
- Густо блести в победа на Челси
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Тиаго и Мареска най-добри във Висшата лига за ноември
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]